Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai tev nodrošinātu labāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē.

LMT un izvēlētie partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai jums nodrošinātu vislabāko pieredzi šajā tīmekļa vietnē. Ja tam piekrītat, mēs izmantosim sīkdatnes analītikas nolūkiem.

Skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai uzzinātu vairāk par mūsu iestatītajām sīkdatnēm.

Varat atsaukt un pārvaldīt savu piekrišanu jebkurā laikā, noklišķinot uz “Pārvaldīt sīkdatnes” katras tīmekļa vietnes lapas apakšā.

Izvēlies, kuras sīkdatnes vēlies atļaut

Šajā vietnē mēs vienmēr iestatām sīkdatnes, kas ir obligātas, proti, tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi.

Ja tam piekrītat, mēs iestatīsim arī citu veidu sīkdatnes. Varat dot vai atsaukt savu piekrišanu dažādu veidu sīkdatnēm, izmantojot tālāk redzamos slēdžus. Varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, noklikšķinot uz saites “Pārvaldīt sīkdatnes”, kas vienmēr ir pieejama vietnes apakšā.

Lai uzzinātu vairāk par to, ko dara dažādu veidu sīkdatnes, kā tiek izmantoti jūsu dati, kad tās ir iestatītas, u.c., skatiet mūsu sīkdatņu politiku.

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi, un tās vienmēr ir iestatītas, kad apmeklējat vietni.

Piegādātāji Teamtailor

Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, kas mums palīdz izprast, kā tiek lietota vietne.

Piegādātāji Teamtailor, Google

Inženiertehniskie darbi

Šobrīd brīvu vakanču nav.

Nepārtrauktība

Infrastruktūra

Serviss

Ko saka kolēģi

 • Manuprāt, LMT ir labākais uzņēmums IT un telekomunikāciju nozarē. Šeit strādā labākie speciālisti. Tas ir izaicinājums strādāt starp labākajiem. Tas motivē pilnveidot savas profesionālās zināšanas, kā arī apgūt jaunas prasmes.

  Natālija

  Inženiere

 • LMT, pirms nonācu šajā uzņēmumā, manās acīs bija mērķis, kuru vēlējos ļoti sasniegt, zināju, ka te būs daudz iespēju gan sevis attīstīšanā, gan varu dot daudz ko uzņēmumam. Galvenās tēzes, kuras uzrunā mani - izaicinoši un interesanti projekti, kurus realizējot, rodas liels gandarījums un lepnums. Šeit ir milzumdaudz iespēju virzīties pa karjeras kāpnēm, galvenais, kas jāzin - daudz kas atkarīgs no Tevis, ja esi neatlaidīgs, mērķtiecīgs un disciplinēts, viss ir iespējams. Sakārtota darba vide, profesionāli nodrošināts tehnisko līdzekļu sets - no apģērba līdz uzgriežņu atslēgai. Pats, pats galvenais, tas ir LATVIJAS Mobilais Telefons, esmu patriots un cienu uzņēmuma vērtības.

  Vilnis

  Tehnisko risinājumu atbalsta daļas vadītājs

 • Izvēlējos darbu LMT, jo uzņēmuma vīzija sakrīt ar manis paša dzīves mērķiem un vērtībām, radot sajūtu, ka daru kaut ko vērtīgu un nozīmīgu. LMT piedāvā interesantus un stimulējošus projektus, kas ļauj izmantot manu radošumu, prasmes un idejas ikdienā. Uzņēmums veicina labu sadarbību un komunikāciju, padarot darba pieredzi labāku un piepildītāku.

  Jānis

  Inženieris