Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai tev nodrošinātu labāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē.

LMT un izvēlētie partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai jums nodrošinātu vislabāko pieredzi šajā tīmekļa vietnē. Ja tam piekrītat, mēs izmantosim sīkdatnes analītikas nolūkiem.

Skatiet mūsu sīkdatņu politiku, lai uzzinātu vairāk par mūsu iestatītajām sīkdatnēm.

Varat atsaukt un pārvaldīt savu piekrišanu jebkurā laikā, noklišķinot uz “Pārvaldīt sīkdatnes” katras tīmekļa vietnes lapas apakšā.

Izvēlies, kuras sīkdatnes vēlies atļaut

Šajā vietnē mēs vienmēr iestatām sīkdatnes, kas ir obligātas, proti, tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi.

Ja tam piekrītat, mēs iestatīsim arī citu veidu sīkdatnes. Varat dot vai atsaukt savu piekrišanu dažādu veidu sīkdatnēm, izmantojot tālāk redzamos slēdžus. Varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, noklikšķinot uz saites “Pārvaldīt sīkdatnes”, kas vienmēr ir pieejama vietnes apakšā.

Lai uzzinātu vairāk par to, ko dara dažādu veidu sīkdatnes, kā tiek izmantoti jūsu dati, kad tās ir iestatītas, u.c., skatiet mūsu sīkdatņu politiku.

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi, un tās vienmēr ir iestatītas, kad apmeklējat vietni.

Piegādātāji Teamtailor

Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, kas mums palīdz izprast, kā tiek lietota vietne.

Piegādātāji Teamtailor, Google

Mārketings un komunikācija

Šobrīd brīvu vakanču nav.

Dažādība

Uzdrīkstēšanās

Saliedēšanās

Ko saka kolēģi

  • Man ir svarīga uzņēmuma, kurā strādāju un ko pārstāvu, reputācija un vērtības. Un LMT viennozīmīgi ir starp tiem Latvijas uzņēmumiem, kura vērtības nav pretrunā ar manām personīgajām. 10 gadu laikā, strādājot LMT, man ir bijusi iespēja veidot vairākas spēcīgas komandas, kā arī piedalīties dažādu episku produktu un pakalpojumu izstrādē, un tas ir ļāvis arī profesionāli augt un attīstīties.

    Artis

    Digitālā dizaina attīstības daļas vadītājs